MALOTRAKTOR TY254
Tento typ traktora sa vyznačuje stabilným chodom motora KM385BT. Naftový 3 valec má slušný výkon 25 koní sprevodované cez 8 rýchlostí vpred a 2 rýchlosti vzad. Samozrejmosť malotraktora je redukovaná rýchlosť, dvoj rýchlostný kardan, zadná uzávierka diferenciálu, pohon všetkých 4 kolies tzv. 4x4 alebo 4wd. Riadenie malotraktora je hydraulické s vlastným čerpadlom, tiež samostatné čerpadlo má zadná hydraulika. Všetky úkony na malotraktore sú mechanické, bez elektroniky a riadiacej jednotky. Traktor sa dá objednať v rôznych modifikáciach od základnej verzie na menších kolesách s jedným vývodovým konektorom na hydrauliku, alebo jedno či dvojstupňovú spojku, dvoma či viacej vývodov na hydrauliku, ochranným rámom a strieškou proti slnku alebo kompresorom na vzduchové brzdy.
malotraktor TY404
Tento typ traktora sa vyznačuje stabilným chodom motora. Naftový 4 valec má slušný výkon 40 koní sprevodované cez 8 rýchlostí vpred a 2 rýchlosti vzad. Samozrejmosť je redukovaná rýchlosť, dvoj rýchlostný kardan, zadná uzávierka diferenciálu, pohon všetkých 4 kolies tzv. 4x4 alebo 4wd. Riadenie je hydraulické s vlastným čerpadlom, tiež samostatné čerpadlo má zadná hydraulika. Všetky úkony sú mechanické, bez elektroniky a riadiacej jednotky. Traktor sa dá objednať v rôznych modifikáciach od základnej verzie na menších kolesách s jedným vývodovým konektorom na hydrauliku, alebo jedno či dvojstupňovú spojku, dvoma či viacej vývodov na hydrauliku, ochranným rámom a strieškou proti slnku alebo kompresorom na vzduchové brzdy.
malotraktor TY504 Kvalitný a šikovný malotraktor do sadov, viníc a sklenníkov. Pohon4x4, 4valec, 55HP, 2rýchlostný kardan, zadná hydraulika, zadná uzávierka diferenciálu, dvojčinné brzdy, servo riadenie, svetlá, smerovky, klaksón, kontroly oleja, tlaku, motohodiny, kompresor, multi vývod na hydrauliku, ochranný rám, 1 alebo 2 činná spojka, voliteľná veľkosť kolies, predné a zadné závažia
malotraktor s vyhrievanou kabínou TY254, 404, 504, 704 Výhodou traktora je kabína. Pohon 4x4, 4valec, 25/40/50/70HP, 2rýchlostný kardan, zadná hydraulika, zadná uzávierka diferenciálu, dvojčinné brzdy, servo riadenie, svetlá, smerovky, klaksón, kontroly oleja, tlaku, motohodiny, kompresor, multi vývod na hydrauliku, ochranný rám, 1 alebo 2 činná spojka, voliteľná veľkosť kolies, predné a zadné závažia. Šikovný pomocník v lete aj v zime. Žiadna práca nieje ťažká, nebojí sa dažďa, zimy ani blata. Vhodný tiež pre ,mestá a obce.
malotraktor s kabínou + čelný nakladač malotraktor bez kabíny + čelný nakladač Pohon 4x4, 3/4valec, 25HP, 40HP, 50HP, 70HP, 2rýchlostný kardan, zadná hydraulika, zadná uzávierka diferenciálu, dvojčinné brzdy, servo riadenie, svetlá, smerovky, klaksón, kontroly oleja, tlaku, motohodiny, kompresor, multi vývod na hydrauliku, ochranný rám, 1 alebo 2 činná spojka, voliteľná veľkosť kolies, predné a zadné závažia, čelný nakladač s ovládaním, nakladacia lyžica, vidle na seno.
príslušenstvo a náhradné diely čelný nakladač, zadný podkop, vlečky, pluhy, rotavátor, mulčovač, snežné radlice, pneumatiky, navijáky, snežné frézy, rámy, návody ... náhradné diely pre malotraktory weifang agromaster skladom
Lesné vývozky dreva so žeriavovým ramenom sú jednoducho ovládateľné a efektívne zariadenia určené na prepravu dreva z lesa k ceste alebo na dvor. Vývozka sa pripája na klasickú spojku prívesu a žeriavové rameno má vlastný benzínový motor na hydrauliku s ovládaním. Vyvážacie príves (vývozka) je vhodný pre rôzne druhy materiálov, palivového dreva a pilčíckeho dreva.